APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 12 August 2018
as at 14/4/2018
Monday 6 August 2018
Unicorns Champ Cambridgeshire v Buckinghamshire (on Fenner's) 11.00 (K. Coburn)  
Unicorns Champ Norfolk v Staffordshire (at Horsford) 11.00 R. Parker  
Tuesday 7 August 2018
Unicorns Champ Cambridgeshire v Buckinghamshire (on Fenner's) 11.00 (K. Coburn)  
Unicorns Champ Norfolk v Staffordshire (at Horsford) 11.00 R. Parker  
CYC U17 Huntingdonshire v Hertfordshire 11.00 D. Ash M. Dobbs
Wednesday 8 August 2018
CYC U17 Cambridgeshire v Suffolk (at March) 11.00 D. Pimblett K. Smart
CYC U17 Huntingdonshire v Hertfordshire 11.00 D. Ash M. Dobbs
Thursday 9 August 2018
CYC U17 Cambridgeshire v Suffolk (at March) 11.00 D. Pimblett K. Smart
Friday 10 August 2018
East of Eng Dev Comp Cambridgeshire v Huntingdonshire (at Foxton) 11.00 (K. Coburn)  
East of Eng Dev Comp Cambridgeshire v Huntingdonshire (at Foxton) 11.00 P. Howard C. Pennick
CYC U17 Girls Cambridgeshire v Huntingdonshire (at Caldecote) 12.30 C. Dean P. Laughlin
Saturday 11 August 2018
Whiting 1 Foxton v March 12.30    
Whiting 1 Ramsey v Eaton Socon 12.30    
Whiting 1 Saffron Walden v Histon 12.30    
Whiting 1 Sawston & Babraham v Waresley 12.30    
Whiting 1 Wisbech v Godmanchester Town 12.30    
Whiting 2 Cambridge Granta II v Blunham 12.30    
Whiting 2 Cambridge St.Giles v Stamford 12.30    
Whiting 2 Castor & Ailsworth v Thriplow 12.30    
Whiting 2 Great Shelford v Huntingdon (at Cokenach) 12.30    
Whiting 2 Southill Park v Saffron Walden II 12.30    
Whiting 2 Ufford Park v Saint Ives 12.30    
CCA 1 Abington v Foxton II 13.00    
CCA 1 Cambourne v Burwell II 13.00    
CCA 1 Cambridge NCI v Fulbourn 13.00    
CCA 1 Chatteris v Old Leysians 13.00    
CCA 1 Needingworth v Wisbech II 13.00    
CCA 2 Hardwick & Caldecote v Godolphin 13.00    
CCA 2 Histon II v Cherry Hinton 13.00    
CCA 2 Longstanton Grasshoppers v Barley 13.00    
CCA 2 March II v Buntingford 13.00    
CCA 2 Weston Colville v Royston 13.00    
CCA 3 Ashwell v City of Ely 13.00    
CCA 3 Great Chishill v Audley End 13.00    
CCA 3 Horseheath v Newport 13.00    
CCA 3 Isleham v Girton 13.00    
CCA 3 Wilburton v Saffron Walden III 13.00    
Sunday 12 August 2018
Unicorns Champ Norfolk v Hertfordshire (at Horsford) 11.00 K. Coburn  
Lower Junior Cup Semi Final (at Sawston) 10.30 K. Carden P. Lemon
Lower Junior Cup Semi Final (at Sawston) 13.00 K. Carden D. Pimblett
Lower Junior Cup Final (at Sawston) 16.00 P. Lemon D. Pimblett
CYC U17 Cambridgeshire v Suffolk (at Foxton) [Observer: W. Crumly] 11.00 J. Wright J. Wallis
CYC U17 Huntingdonshire v Hertfordshire (at Warboys) 11.00 K. Smart G. Nicholls
<-- w/e 5 August 2018 w/e Apr 8 15 22 29 May 6 13 20 27 Jun 3 10 17 24 Jul 1 8 15 22 29 Aug 5 12 19 26 Sep 2 9 16 23 w/e 19 August 2018 -->

Back to the main page
Back to the main page