APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 1 July 2018
as at 12/4/2018
Monday 25 June 2018
Unicorns Champ Cambridgeshire v Cumberland (at Wisbech) 11.00 (K. Coburn)  
Tuesday 26 June 2018
Unicorns Champ Cambridgeshire v Cumberland (at Wisbech) 11.00 (K. Coburn)  
Over 60 Bedfordshire v Cambs & Hunts 13.30 M. Collis  
Over 60 Cambs & Hunts II v Essex II (at March) 13.30 F. Gaimster  
Schools Leys School v MCC 11.30 M. Dobbs E. Warren
Wednesday 27 June 2018
University Blues v MCC 11.00 K. Coburn  
Thursday 28 June 2018
University Blues v MCC 11.00 K. Coburn  
Friday 29 June 2018
University Blues v MCC 11.00 K. Coburn  
Saturday 30 June 2018
Whiting 1 Foxton v Saffron Walden 12.30 K. Coburn C. Fuller
Whiting 1 OFF Histon v Nassington 12.30 B. Whyall G. Osbourne
Whiting 1 Kimbolton v Wisbech 12.30 C. Dean C. Wilson
Whiting 1 Ramsey v Godmanchester Town 12.30 M. Collis L. Mills
Whiting 1 Sawston & Babraham v Eaton Socon 12.30 D. Ash P. Lemon
Whiting 1 Waresley v March 12.30 B. Browning R. Chandraker
Whiting 2 Blunham v Thriplow 12.30 P. Gurney N. Parker
Whiting 2 Cambridge St.Giles v Ufford Park 12.30 D. Lloyd D. Pimblett
Whiting 2 Castor & Ailsworth v Cambridge Granta II 12.30 A. Lamb G. Parry
Whiting 2 Great Shelford v Southill Park (at Cokenach) 12.30 S. Kent-Phillips G. du Plooy
Whiting 2 Saffron Walden II v Stamford 12.30 R. Bull A. Huckle
Whiting 2 Saint Ives v Huntingdon 12.30 A. Donald E. Warren
CCA 1 Burwell II v Foxton II 13.00 J. Parr  
CCA 1 Fulbourn v Abington 13.00 R. Griggs  
CCA 1 Needingworth v Cambourne 13.00 S. Smith  
CCA 1 Old Leysians v Cambridge NCI 13.00 R. Antony  
CCA 1 Wisbech II v Chatteris 13.00 F. Gaimster  
CCA 2 Barley v Royston 13.00 K. Carden  
CCA 2 Godolphin v Weston Colville 13.00 S. Seabrook  
CCA 2 Hardwick & Caldecote v Buntingford 13.00 M. Eyunni  
CCA 2 Longstanton Grasshoppers v Histon II 13.00 R. Powell  
CCA 2 March II v Cherry Hinton 13.00 E. Voss  
CCA 3 Ashwell v Girton 13.00    
CCA 3 Audley End v Newport 13.00    
CCA 3 City of Ely v Wilburton 13.00    
CCA 3 Isleham v Horseheath 13.00    
CCA 3 Saffron Walden III v Great Chishill 13.00    
Sunday 1 July 2018
Unicorns Trophy Semi Final 11.00 (K. Coburn)  
Junior Cup Quarter Final 13.00 M. Collis C. Dean
Junior Cup Quarter Final 13.00 K. Carden K. Smart
Junior Cup Quarter Final 13.00 P. Lemon G. Nicholls
Junior Cup Quarter Final 13.00 R. Parker A. McLean
CYC U11 Cambridgeshire v Buckinghamshire (at Dry Drayton) 13.00 B. Howard E. Voss
CYC U15 Cambridgeshire v Norfolk (at Burwell) 11.00 S. Kent-Phillips B. Whyall
<-- w/e 24 June 2018 w/e Apr 8 15 22 29 May 6 13 20 27 Jun 3 10 17 24 Jul 1 8 15 22 29 Aug 5 12 19 26 Sep 2 9 16 23 w/e 8 July 2018 -->

Back to the main page
Back to the main page