APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 6 May 2018
as at 12/4/2018
Monday 30 April 2018
Second XI Trophy Unicorns v Hampshire II (at Saffron Walden) 11.00 (K. Coburn)  
Tuesday 1 May 2018
Friendly Unicorns v Essex II (at Saffron Walden) 11.00 (K. Coburn)  
Over 60 Cambs & Hunts II v Hertfordshire (at Orton Park) 13.30 K. Smart  
Over 60 Suffolk v Cambs & Hunts (at Long Melford) 13.30 R. Bull  
Schools Wisbech Grammar School v Oundle School 14.30 D. Pimblett  
Wednesday 2 May 2018
BUCS Colleges XI v Oxford Brooks (at Girton College) 11.30 C. Dean G. Parry
BUCS Women CUWCC v University of Warwick (at Fitzwilliam College Sports Ground) 11.30 R. Abraham A. Donald
Over 50 Cambridgeshire v Hertfordshire (at Clare College Sports Ground) 13.30 C. Pennick  
Schools T20 Wisbech Grammar School v Carre's Grammar 16.00 F. Gaimster  
Thursday 3 May 2018
University Blues v UK Armed Forces 11.00 C. Pennick  
University RAF v Crusaders (at Vine Lane) 11.00 R. Abraham  
Schools Perse School v Bishops Stortford College 14.30 M. Law  
Saturday 5 May 2018
Whiting 1 Eaton Socon v March 12.30 P. Lemon E. Warren
Whiting 1 Godmanchester Town v Kimbolton 12.30 A. Donald M. Eyunni
Whiting 1 OFF Nassington v Foxton 12.30 J. Wallis  
Whiting 1 Ramsey v Waresley 12.30 P. Laughlin D. Pimblett
Whiting 1 Sawston & Babraham v Histon 12.30 A. McLean C. Wilson
Whiting 1 Wisbech v Saffron Walden 12.30 B. Whyall G. Osborne
Whiting 2 Blunham v Great Shelford 12.30 K. Carden C. Pennick
Whiting 2 Huntingdon v Ufford Park 12.30 D. Ash N. Parker
Whiting 2 Saffron Walden II v Cambridge Granta II 12.30 C. Fuller S. Kent-Phillips
Whiting 2 Saint Ives v Castor & Ailsworth 12.30 J. Parr J. Wright
Whiting 2 Southill Park v Cambridge St.Giles 12.30 M. Collis D. Lloyd
Whiting 2 Stamford v Thriplow 12.30 F. Gaimster R. Powell
CCA 1 Abington v Burwell II 13.00 D. Morgan  
CCA 1 Cambourne v Wisbech II 13.00 B. Howard  
CCA 1 Cambridge NCI v Chatteris 13.00 E. Voss  
CCA 1 Foxton II v Old Leysians 13.00 R. Antony R. Bull
CCA 1 Fulbourn v Needingworth 13.00 R. Griggs  
CCA 2 Buntingford v Longstanton Grasshoppers 13.00    
CCA 2 Godolphin v Royston 13.00    
CCA 2 Histon II v Hardwick & Caldecote 13.00 C. Stubbington  
CCA 2 March II v Barley 13.00    
CCA 2 Weston Colville v Cherry Hinton 13.00    
CCA 3 City of Ely v Great Chishill 13.00    
CCA 3 Isleham v Ashwell 13.00    
CCA 3 Newport v Girton 13.00    
CCA 3 Saffron Walden III v Horseheath 13.00    
CCA 3 Wilburton v Audley End 13.00    
Schools Norwich School v Perse School 11.00 C. Dean  
Sunday 6 May 2018
Unicorns T20 Cambridgeshire v Hertfordshire (at Bishops Stortford) 11.00 (K. Coburn)  
University Duke of Norfolk XI v Blues (at Arundel) 11.00 B. Whyall  
ECB County Women Cambridgeshire v Norfolk (at Sawston) 11.00 K. Carden S. Kent-Phillips
CYC U15 Cambridgeshire v Cambridgeshire U14 (at Burwell) 11.00 M. Collis C. Pennick
CYC U15 Girls Cambridgeshire v Suffolk (at Cokenach) 11.00 P. Lemon A. McLean
<-- w/e 29 April 2018 w/e Apr 8 15 22 29 May 6 13 20 27 Jun 3 10 17 24 Jul 1 8 15 22 29 Aug 5 12 19 26 Sep 2 9 16 23 w/e 13 May 2018 -->

Back to the main page
Back to the main page