APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 23 July 2017
as at 24/7/2017
Monday 17 July 2017
Unicorns Champ Cambridgeshire v Hertfordshire (at Long Marston) 11.00 (K. Coburn) R. Parker
Tuesday 18 July 2017
Unicorns Champ Cambridgeshire v Hertfordshire (at Long Marston) 11.00 (K. Coburn) R. Parker
Over 60 Suffolk v Cambs & Hunts (at Mildenhall) 13.30 E. Warren  
Tour Match Saffron Walden v Jason Gillespie Academy 11.00 A. Bedding  
Wednesday 19 July 2017
Unicorns England U19 v Unicorns (at Loughborough) 11.00 (K. Coburn)  
CYC U17 Cambridgeshire v Norfolk (at Wisbech) 11.00 P. Howard K. Smart
Thursday 20 July 2017
Unicorns England U19 v Unicorns (at Loughborough) 11.00 (K. Coburn)  
CYC U17 Cambridgeshire v Norfolk (at Wisbech) 11.00 P. Howard K. Smart
Over 60 Leicestershire II v Cambs & Hunts II (at Electricity Sports) 13.30 R. Parker  
Saturday 22 July 2017
Whiting 1 Eaton Socon v Godmanchester Town 12.30 D. Pimblett G. Osbourn
Whiting 1 Histon v Ramsey 12.30 Observer: S. Kent-Phillips  
Whiting 1 Histon v Ramsey 12.30 R. Chandraker A. Donald
Whiting 1 Ketton v Waresley 12.30 C. Pennick E. Warren
Whiting 1 March v Saffron Walden 12.30 D. Ash R. Parker
Whiting 1 Saint Ives v Foxton 12.30 C. Smith N. Parker
Whiting 1 Wisbech v Nassington 12.30 Observer: W. Crumly  
Whiting 1 Wisbech v Nassington 12.30 J. Wallis S. Seabrook
Whiting 2 Blunham v Cambridge St. Giles (at Dry Drayton) 12.30 P. Gurney C. Dean
Whiting 2 Great Shelford v Warboys 12.30 B. Howard A. McLean
Whiting 2 Huntingdon v Castor & Ailsworth 12.30 F. Gaimster J. Wright
Whiting 2 Kimbolton v Cambridge Granta II 12.30 P. Howard K. Coburn
Whiting 2 Saffron Walden II v Sawston 12.30 Observer: S. Plumb  
Whiting 2 Saffron Walden II v Sawston 12.30 K. Carden D. Morgan
Whiting 2 Ufford Park v Burwell II 12.30 M. Collis D. Lloyd
CCA 1 Abington v Needingworth 13.00 A. Bedding  
CCA 1 Cambridge NCI v Thriplow (at Fen Ditton) 13.00 J. Parr  
CCA 1 Chatteris v Fulbourn 13.00 G. Nicholls  
CCA 1 Foxton II v Fordham 13.00 C. Wilson  
CCA 1 Weston Colville v Wisbech II 13.00 C. Fuller  
CCA 2 Barley v March II 13.00 R. Bull  
CCA 2 Buntingford v Hardwick & Caldecote 13.00 R. Baker  
CCA 2 Chippenham v Old Leysians 13.00 E. Voss  
CCA 2 Godolphin v Histon II 13.00 G. Parry  
CCA 2 Longstanton Grasshoppers v Cambourne 13.00 P. Lemon  
CCA 3 Cherry Hinton v Horseheath 13.00 J. Parr  
CCA 3 Cottenham v Newport 13.00 L. Cooke  
CCA 3 Fordham II v Royston 13.00 A. Hazell  
Sunday 23 July 2017
Unicorns Champ Norfolk v Cumberland (at Manor Park) 11.00 K. Coburn MCCA
Club Conf Cup Cambridge Granta v Finchley 13.30 S. Kent-Phillips  
Junior Cup Girton v Abington II 13.30 R. Abraham S. Smith
Junior Cup Chatteris II v Milton 13.30 M. Collis C. Pennick
CYC U12 Cambridgeshire v Norfolk (at Babraham) 13.00 A. McLean  
CYC U17 Cambridgeshire v Norfolk (at Burwell) 11.00 A. Bedding D. Ellis
<-- w/e 16 July 2017 w/e Apr 9 16 23 30 May 7 14 21 28 Jun 4 11 18 25 Jul 2 9 16 23 30 Aug 6 13 20 27 Sep 3 10 17 w/e 30 July 2017 -->

Back to the main page
Back to the main page