APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 5 June 2017
as at 17/6/2017
Tuesday 30 May 2017
CYC U13 Cambridgeshire v Magdalene College, Oxford (at Girton College) 13.00 G. Parry A. Donald
Wednesday 31 May 2017
Over 50 Cambridgeshire v Leicestershire (at March) 13.30 L. Mills  
Saturday 3 June 2017
Whiting 1 Eaton Socon v Foxton 12.30 K. Coburn A. Donald
Whiting 1 Godmanchester Town v Ramsey 12.30 P. Laughlin G. Nicholls
Whiting 1 Ketton v Histon 12.30 A. Lamb P. Lemon
Whiting 1 Saffron Walden v Nassington 12.30 Observer: F. Appleyard  
Whiting 1 Saffron Walden v Nassington 12.30 P. Howard B. Whyall
Whiting 1 Saint Ives v March 12.30 P. Gurney J. Wright
Whiting 1 Waresley v Wisbech 12.30 A. Bedding D. Pimblett
Whiting 2 Blunham v Great Shelford 12.30 S. Kent-Phillips S. Seabrook
Whiting 2 Cambridge Granta II v Huntingdon 12.30 C. Dean D. Lloyd
Whiting 2 Cambridge St. Giles v Burwell II 12.30 C. Pennick M. Collis
Whiting 2 Castor & Ailsworth v Saffron Walden II 12.30 D. Morgan E. Warren
Whiting 2 Ufford Park v Kimbolton 12.30 L. Mills C. Wilson
Whiting 2 Warboys v Sawston 12.30 D. Ash N. Drew
CCA 1 Abington v Chatteris 13.00 A. McLean G. Osbourn
CCA 1 Fordham v Weston Colville 13.00 R. Baker K. Carden
CCA 1 Foxton II v Fulbourn 13.00 R. Chandraker  
CCA 1 Needingworth v Cambridge NCI 13.00 J. Wallis  
CCA 1 Wisbech II v Thriplow 13.00 F. Gaimster  
CCA 2 Old Leysians v Cambourne 13.00 B. Howard  
CCA 2 Histon II v Godolphin 13.00 M. Eyunni  
CCA 2 Longstanton Grasshoppers v Barley 13.00 E. Voss  
CCA 2 March II v Hardwick & Caldecote 13.00 A. Hazell  
Sunday 4 June 2017
Unicorns Champ Cambridgeshire v Lincolnshire (at Saffron Walden) 11.00 (K. Coburn)  
Unicorns Champ Suffolk v Buckinghamshire (at Bury St. Edmunds) 11.00 R. Parker MCCA
Lower Junior Cup Comberton v Milton III 14.00 S. Smith  
Lower Junior Cup Coton II v Cottenham II 14.00 B. Howard  
Lower Junior Cup Needingworth II v Cambridge NCI IV 14.00 M. Collis  
Lower Junior Cup Thriplow III v Barley II 14.00 E. Voss  
Lower Junior Cup Weston Colville II v Abington III 14.00 A. Lamb  
University Pembroke College v WPP (at Pembroke) 11.00 C. Dean G. Hales
CYC U14 Cambridgeshire v Surrey (at March Town) 11.00 A. McLean G. Nicholls
CYC U15 Girls Cambridgeshire v Bedfordshire (at Burwell) 13.00 Observer: S. Kent-Phillips  
CYC U15 Girls Cambridgeshire v Bedfordshire (at Burwell) 13.00 D. Pimblett G. Parry
CYC U15 Cambridgeshire v London Schools (at Dry Drayton) 13.00 K. Carden E. Warren
<-- w/e 28 May 2017 w/e Apr 9 16 23 30 May 7 14 21 28 Jun 4 11 18 25 Jul 2 9 16 23 30 Aug 6 13 20 27 Sep 3 10 17 w/e 11 June 2017 -->

Back to the main page
Back to the main page